HAKKIMIZDA

Firmamızın kurucusu Emrah Kurtoğlu, daha önce çeşitli firmalarda çeşitli roller almış ve nihai olarak kendi markası olan Photopol’u kurdu. Photopol verdiği kaliteli hizmete rağmen sektörün uygun fiyatlarıyla hizmet veren sayılı firmalarından biridir, zirvesidir. Zirveye çıkmadan zirvede olduğunuza emin olamazsınız. Bu nedenle gelin hayal ettiğiniz düğün fotoğraflarını uzman ekibimizle beraber çekelim…

Düğün fotoğrafçılığı konusunda son zamanların trendlerini yakından takip eden, firmamızla iletişime geçtiğiniz anda isteklerinizle yakından ilgilenen, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu uzman ekibimiz aracılığıyla üzerinden yıllar geçse de tebessümle hatırlayacağınız muhteşem fotoğraf ve albümlere sahip olacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü kendimize ve yapacağımız işe güveniyoruz. Şimdiye kadar mutluluklarına şahitlik ettiğimiz çiftlerimizin olumlu geri dönüşleri de en büyük referansımız.

Aydın düğün fotoğrafçısı arayışınıza birçok farklı çekim türleri ve hizmetlerimizle son vermek istiyoruz. Fotoğraf çekimleriniz için mekan seçiminizi hayal gücünüze bırakıyor, gerektiğinde öneriler de veriyoruz. Aydın, Didim, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Nazilli, İzmir veya Söke… Siz fotoğraf çekimlerinizi nerede yapacağımıza karar verin ve gerisini bize bırakın! Özellikle save the date çekimleri için isteklerinizi dikkate alarak tarzınıza uygun özel bir konsept alan oluşturduğumuzu da söylemek isteriz. Birbirinden güzel, aşkınızı en güzel şekilde yansıtacak aksesuarları kullanarak süslediğimiz bu alanda çektiğimiz fotoğrafları kullanarak sevdiklerinize düğün tarihinizi ilan edebilirsiniz.

Çekim sürecinde kaliteli ekipmanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Poz verme kısmına gelirsek; bu noktada yine imdadınıza tecrübeli ekibimiz yetişiyor. Size kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortam oluşturuyor, en doğru ve doğal pozları verebilmeniz için sizi yönlendiriyoruz. Böylece üzerinden yıllar geçse de o anki heyecanınızı hatırlayacağınız kusursuz fotoğraf albümlerine sahip olacaksınız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.